Aktiviteler:

Açıldığı tarihten günümüze Barhal Pansiyon çok sayıda Dağcılık firmasının ve dağcının Kaçkar Dağlarına çıkış için kullandıkları hizmet merkezi olmuştur. Ayrıca rehber temin edebileceğiniz pansiyonumuz Barhal (Altıparmak) bölgesinde de birçok yürüyüş, gezi ve kamp organizasyonu düzenlemekte ve bunun için bölgedeki en iyi turizm firmalarından profesyonel ve yerel mihmandarlardan destek almaktadır.

Düzenlemekte olduğumuz bazı Programlar şöyledir:
Kaçkar Dağları Tırmanışı, Barhal ve çevresinde kamp ve günü birlik geziler, Bisiklet gezileri,
Rafting, Ağrı Dağı Tırmanışı.

Not:
Tüm bu etkinlikler birlikte çalıştığımız Turizm firmaları yarımıyla gerçekleştirilmektedir.

 

Hizmetler:

Pansiyonumuz konaklama hizmeti dışında birçok konuda misafirlerine yardımcı olmaktadır.

Ücretli hizmetler:
Şehirlerarası ve Havaalanı Araçla transfer, Dağ'a Araçla Transfer, Bisiklet kiralama, Katır Kiralama, Kaçkar ve Bölgesi için Rehber, Gurup yemek Organizasyonları, Kamp bekçisi, Kamp Aşçısı.

Ücretsiz Hizmetler:
Çamaşır Yıkma servisi, İnternet, Genel kullanım için bilgisayar.

Restoran ve yemek Düzeni:
Altıparmak (barhal) köyünde yemek konusunda en iyi servis, yemek seçeneği ve lezzette çok iddialıyız ve kalitemizden ödün vermemekteyiz, bu nedenle Restoran hizmetimiz bölgede meşhur bir isim yapmıştır.

Standart Kahvaltı Düzeni;
Sabah Kahvaltımız standart sunulmaktadır. Kahvaltı menümüz 13 çeşit yiyecek içermektedir;
Zeytin, Beyaz Peynir, Kaşar Peynir, Salam, Yumurta, Reçel, Bal, Tere Yağı, Kavun, Domates, Salatalık, Tahin Helvası, Fındık Ezmesi.


Standart Yemek Düzeni;
Çorba, Pilav, Salata Etli yemek "Vejetaryenler için vejetaryen yemek" Not: Etli yemeklerimiz günün menüsüne uygun olarak Et, Tavuk, Balık şeklinde değişiklik göstere bilir.